Potrzebujesz dedykowanego rozwiązania? Sprawdź BIURKO NA WYMIAR!

0
Menu
0

Stelaż biurka regulowanego – jego budowa

stelaż biurka regulowany elektrycznie

"

Stelaż biurka z elektronicznie regulowaną wysokością blatu stanowi perfekcyjną bazę zdrowego i nowoczesnego miejsca pracy w biurze. Biurka z regulowaną wysokością pozwalają na nieskomplikowaną i szybką zmianę pozycji pracy biurowej z siedzącej na stojącą. Jednym dotykiem panelu sterowania sterownik, który zasilany jest z domowej sieci 230V, zmienia wysokość na zadaną wartość. Dzieje się to za pomocą kompaktowo zabudowanych w kolumnach nóg silników prądu stałego. Napędzają one wrzeciona śrub, które współpracując z klocem nakrętki realizują zmianę wysokości kolumny nogi. Ich wielokrotnie sprawdzona, stabilna, metalowa konstrukcja stelaża, podobnie jak i wykonane z tworzywa sztucznego ślizgi elementów teleskopu gwarantują niezawodność pracy przez cały okres użytkowania biurka. Stabilne posadowienie biurka na podłodze uzyskujemy za pomocą 4 śrub niwelacyjnych, które pozwalają na wyrównanie najmniejszych nierówności podłoża.

Panel sterowania oferuje możliwość zapamiętania 3 ustawień wysokości, które mogą być wywołane jednym dotykiem panelu przycisków.

Możliwości regulacji stelaża

W zależności od potrzeb stelaże pozwalają na zabudowę na nich blatów o głębokości od 60 do 100 cm. Dzięki teleskopowo rozsuwanej ramie możemy zabudować blaty o szerokości 112 do 200cm.

Takie możliwości ustawień stelaża pozwalają niewątpliwie na zabudowę większości posiadanych przez użytkownika blatów bądź też indywidualnie planowanego blatu biurka. Blat mocowany jest 6-ma wkrętami do wsporników bocznych stelaża oraz dodatkowo 2-ma w środkowej części ramy. Zapewnia to wymaganą stabilność biurka.

Dokąd z kablami i rozdzielaczami?

Na biurku znajduje się na ogół kilka urządzeń elektronicznych, które chcą być zasilane i połączone z sobą lub peryferiami kablami. Nasz półotwarty, metalowy kanał kabli pozwala na proste, kompaktowe i poprzez dostęp z jednej strony łatwe do późniejszych zmian uporządkowanie ułożenia kabli i rozdzielaczy pod blatem.

Jak polepszyć stabilność stelaża biurka?

Pomyślmy…

a short brainstorming…

By stelaż był stabilniejszy potrzebuje jak każdy inny przedmiot większą podstawę, na której stoi. A więc w wyniku tego … wydłużyliśmy stopy nóg do 80cm! Wzmocnijmy jeszcze stabilność łącząc stałe elementy obu kolumn nóg poprzeczną belkę stabilizującą. By pozostawić kolanom w pozycji siedzącej wystarczającą przestrzeń, by nie obijać ich belką, została ona cofnięta o 9 cm do tyłu. Teraz możemy zaoferować stelaż, który zadowoli wymagania nawet graczy komputerowych. Idealny stelaż dla budowy biurka zwanego gaming desk. Zapraszamy!

Czy można jeszcze w inny sposób spełnić oczekiwanie klienta w zakresie jego idealnego stelaża?

Z pewnością tak. To nasz obszar działania, dołożymy po temu starań, idealny stelaż jeszcze nie powstał, jesteśmy ciągle w drodze

Zobacz również

Zdjęcie biurka zoptymalizowanego pod kątem zwiększenia produktywności i koncentracji

Jak poprawić produktywność i koncentrację podczas pracy?

Twój przewodnik po idealnym ergonomicznym miejscu pracy Inicjując naszą podróż do stworzenia ergonomicznego miejsca pracy, warto zrozumieć, co to termin tak…

Dowiedz się więcej
Ergonomiczne miejsce pracy z biurkiem

Jak stworzyć ergonomiczne miejsce pracy? Poradnik dla początkujących.

Ergonomia na co dzień – pierwsze kroki Tworzenie ergonomicznego miejsca pracy jest kluczem do zwiększenia komfortu oraz produktywności, zarówno w sferze…

Dowiedz się więcej
Ergonomiczne akcesoria na biurko w miejscu pracy

Wyposażenie biura – 5 produktów, które zwiększają ergonomię pracy

Optymalizacja stanowiska pracy: postaw na ergonomiczne wyposażenie biura W dobie rosnącego zainteresowania zdrowiem pracowników oraz jakością ich pracy, ergonomia staje się…

Dowiedz się więcej
Kontynuuj zakupy

Twój koszyk jest obecnie pusty! Pomożemy Ci znaleźć idealny przedmiot!

Sklep