Potrzebujesz dedykowanego rozwiązania? Sprawdź BIURKO NA WYMIAR!

0
Menu
0

Biurko na wymiar

Wyceń biurko regulowane na wymiar

Naszym celem jest zapewnienie wszystkim klientom jak najwyższego komfortu pracy biurowej.

Wybór miejsca biurka często bywa ograniczony kształtem i wymiarami pomieszczenia, czy też jego umeblowaniem. Jesteśmy w stanie dostosować optymalną wielkość blatu, tak by odpowiadała Twoim indywidualnym potrzebom oraz upodobaniom w organizacji miejsca pracy. Każdy klient jest dla nas ważny i chcemy zaspokoić jego potrzeby, oferując blaty o różnych wielkościach i kolorach, by miał jak najlepsze warunki pracy lub nauki.

  Biurko na wymiar – zaprojektuj Twoje biurko

  Biurko regulowane dostosowane do Ciebie

  Biurko regulowane na wymiar skrojone pod Twoje potrzeby umożliwia wygodne użytkowanie, jest dopasowane do stylu wnętrza, w którym się znajduje i pozwala na przyjęcienajwygodniejszej i najbardziej ergonomicznej postawy podczas pracy. Zaprojektuj samodzielnie idealne biurko, którego płynna regulacja wysokości dokonywana jest w łatwy sposób. 

  Dopasowany do indywidualnych potrzeb mebel jest świetnym rozwiązaniem dla pracy biurowej w domu, może służyć również jako biurko gamingowe dla osób pasjonujących się grami komputerowymi. Jest ono świetnym wyposażeniem biura, ponieważ zwiększa efektywność i poprawia komfort pracy przy komputerze Tobie oraz Twoim współpracownikom, a także pięknie prezentującym się meblem, które cieszy oko niezależenie od formy. 

  Praca w pozycji stojącej, którą umożliwi Ci biurko regulowane na wymiar, może przyczynić się do poprawy ogólnego samopoczucia oraz polepszenia zdrowia, zmniejszenia ryzyka otyłości i chorób związanych z siedzącym trybem życia. Jest ono odpowiednie zarówno do pracy biurowej, jak i do zastosowań domowych, takich jak czytanie, pisanie, rysowanie czy korzystanie z komputera. Choć biurka regulowane na wymiar mogą być nieco droższe niż tradycyjne biurka, to stanowią niesamowicie opłacalną inwestycję w zdrowie oraz komfort.

  Biurko na wymiar

  Biurko regulowane na wymiar

  W naszej ofercie posiadamy wiele modeli biurek z regulowaną wysokością. Jeśli mimo to nie znajdujesz biurka skrojonego pod swoje potrzeby, oferujemy możliwość całkowitej personalizacji. Przekaż nam swoją wizję, a my dostarczymy gotowy produkt.

  Rodzaj stelaża

  Wybierz rodzaj stelaża – oferujemy 4 rodzaje stelaży w 3 różnych wersjach kolorystycznych: białym, szarym oraz czarnym. Sprawdź naszą instrukcję montażu.

  1. Stelaż z manualną regulacją wysokości, który pozwala na regulację każdej z kolumn nóg za pomocą korbki w zakresie 700 do 1200 mm
  2. Stelaż BASIC – zaopatrzony w dwa segmenty teleskopu kolumny nogi oraz dwa silniki bezpośrednio napędzające każdą z kolumn nóg z elektryczną regulacją wysokości w zakresie 700 do 1200 mm,
  3. Stelaż PREMIUM – zaopatrzony w trzy segmenty teleskopu kolumny nogi oraz dwa silniki bezpośrednio napędzające każdą z kolumn nóg z elektryczną regulacją wysokości w zakresie 600 do 1250 mm
  4. Stelaż PREMIUM Plus – zaopatrzony w trzy segmenty teleskopu kolumny nogi oraz dwa silniki bezpośrednio napędzające każdą z kolumn nóg z elektryczną regulacją wysokości w zakresie 600 do 1250 mm, zapewniający nośność przy równomiernym obciążeniu podpór 120 kg (bez blatu)

  Wymiary blatu

  Jednym z kluczowych parametrów przy zamawianiu biurka regulowanego są jego wymiary. Wielkość blatu zależy od dwóch wymiarów: szerokości i głębokości, które możesz dopasować według swoich potrzeb lub preferencji. Minimalna szerokość blatu wynosi 115 cm. Szerokości poniżej 115 cm wymagają przeróbki stelaża. Minimalna głębokość blatu to 60 cm. Należy jednak uwzględnić, iż stopa ma 70 cm głębokości, co oznacza, iż w połączeniu z blatem o głębokości poniżej 70 cm będzie ona wystawała poza obręb blatu biurka.

  Biorąc pod uwagę powyższe informacje, w pierwszej kolejności wybierz kształt oraz rodzaj blatu Twojego regulowanego biurka. Oferujemy blat wykonany z grubej 28 mm płyty laminowanej, który daje poczucie stabilności i solidności. Płyta wiórowa używana do produkcji blatu posiada klasę higieniczności E1. Wyroby oznaczone tą klasą, uważane są za przyjazne dla środowiska i ludzi. Mogą być używane w budynkach służby zdrowia, placówkach oświatowych oraz w pomieszczeniach przeznaczonych do przechowywania żywności. Płyta laminowana dostępna jest w różnych kolorach, również takich, które z powodzeniem imitują naturalne drewno jak np. Dąb Sonoma, czy Jasny Wiąz. 

  Pasjonaci naturalnego drewna, znajdą w naszej ofercie blat z naturalnego drewna, który cieszy się dużą popularność. Nic w zasadzie dziwnego — lity dąb to definicja trwałości i elegancji. Powierzchnia blatu lity dąb jest olejowoskowana, dzięki temu zapewnia łatwe utrzymanie czystości oraz podkreśla naturalny kolor. 

  Dąb charakteryzuje się specyficzną barwą, która jest niezwykle pożądana wśród projektantów wnętrz i miłośników klasycznych aranżacji. Taki mebel bez wątpienia doda Twojemu wnętrzu klasy. Jeżeli to właśnie na tym Ci zależy, dla swojego biurka na zamówienie wybierz blat lity dąb

  Dodatkowe akcesoria

  W ostatnim kroku dobierz akcesoria i ciesz się swoim idealnym biurkiem na wymiar!

  Silikonowy uchwyt do kabli do komputera

  Spersonalizowane akcesoria – dodaj produkty do zamówienia

  Warto zainwestować w dodatkowe wyposażenie, dzięki któremu Twoje biurko na wymiar stanie się bardziej funkcjonalne i dostosowane do Twoich potrzeb. Proponujemy możliwość zakupu kanału na kable, który je zabezpieczy i osłoni, wpuszczanych do blatu gniazdek, przepustów kabli o kształcie prostokątnym lub okrągłym. W naszej ofercie znajdziesz również kontenerek pod biurkowy na dokumenty i utensylia biurowe, podwieszane uchwyty na komputery, nastawiane uchwyty na monitory czy ładowarkę indukcyjną. One pozwolą zaspokoić potrzeby funkcjonalnej pracy oraz zapewnić Ci wygodę użytkowania.

  Popularne akcesoria do biurek

  Kontynuuj zakupy

  Twój koszyk jest obecnie pusty! Pomożemy Ci znaleźć idealny przedmiot!

  Sklep