Uchwyt kabli czarny silikonowy, organizer

10  brutto( netto)

Praktyczny uchwyt kabli przy pracy z wieloma urządzeniami

Zapytaj o produkt
SKU: USIL Kategoria: Tagi: ,
Udostępnij:

Uchwyt kabli czarny silikonowy, organizer

Samoprzylepny, czarny uchwyt kabli z silikonu to niewielki, ale niezwykle przydatny gadżet! Pozwoli utrzymać Twoje miejsce pracy w ładzie i porządku, a w dodatku nada mu nowoczesnego wyglądu.
Korzystanie z wielu urządzeń elektronicznych wymaga organizacji ułożenia przewodów w miejscu pracy. Oferowany uchwyt pozwala na umocowanie  wszelkiego rodzaju przewodów, zarówno okrągłych, płaskich czy też plecionych. Wcięcia 2mm rozszerzają się do średnicy 5mm i pozwalają na zabezpieczenie również cienkich przewodów n.p. słuchawek dousznych.

Łatwe mocowanie za pomocą mocnej taśmy samoprzylepnej. Wystarcza zdjąć papier ochronny i docisnąć element do miejsca gdzie chcesz go umiejscowić.
Przyklejać możemy do powierzchni płaskiej lub zaokrąglonej w jednej płaszczyźnie do materiałów takich jak: drewno, szkło, tworzywa sztuczne n.p. plexi, metal, marmur.

UTRZYMAJ PORZĄDEK W MIEJSCU PRACY

Organizer możesz przykleić wszędzie: na ścianę, biurko, obudowę komputera czy deskę rozdzielczą samochodu. Dzięki temu uda Ci się zapanować nad irytującymi, plączącymi się kablami, które utrudniają prace.
Co więcej, możesz mieć pewność, że Twoje przewody nie uszkodzą się w toku pracy, a ich ułożenie pozwoli na zaoszczędzenie miejsca na biurku!

Uchwyt kabli do biurka
Uchwyt kablowy do biurka
Informacje dodatkowe
Waga 01 kg
Wymiary 20 × 10 × 1 cm
Ilosc-wciec

3 wcięcia, 5 wcięć

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Uchwyt kabli czarny silikonowy, organizer”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *